Birželio 21 d. Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje vakaro Šv. Mišias aukojo ir Švč. Sakramento adoracijai vadovavo Kauno Šventosios Dvasios (Šilainių I) parapijos klebonas kun. Augustinas Paulauskas. Jis atvyko kartu su parapijiečiais ir choristais. Kun. Augustinui Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas įteikė vyskupijos šimtmečio medalį už tarnystę prie Pal. Teofiliaus.








