2015 m. lapkričio mėnesį pajutau skausmą vidaus organuose. Kreipiausi pas daugybę gydytojų, tačiau nė vienas nenustatė diagnozės. Visi teigė, jog esu sveika.

Gydžiausi įvairiais vaistais – juos man skirdavo gydytojai, bet nuo jų man nė kiek nepagerėjo. Skausmai vis stiprėjo, apėmė ne tik vidaus organus, bet ir nugaros sritį. Buvo sunku dirbti, ilsėtis, – tiesiog buvo sunku gyventi. Blogiausia buvo nežinomybė, kurioje aš atsidūriau. Nežinojau, ką daryti.

2017 m. balandžio 9 d. (sekmadienį) po šv. Mišių Joniškio bažnyčioje (Molėtų raj.) pamačiau Malonių knygą, kurioje žmonės rašė prašymus (tuomet dar Dievo tarnui) Teofiliui. Man atėjo mintis melsti Teofiliaus Matulionio pagalbos. Nuo tos dienos kasdien kalbėjau tris poterius, kad Jam užtariant gydytojai išsiaiškintų mano negalavimų priežastį.

Po dvidešimties dienų (t. y. 2017 m. balandžio 27 d.) gydytojai atliko pakartotinius tyrimus ir man diagnozavo stuburo ketvirtojo slankstelio išvaržą. Tai ir yra visų mano negalavimų priežastis.

Dėkoju palaimintajam Teofiliui, kurio užtarimu aš gavau šią malonę iš Viešpaties rankų. Meldžiuosi ir prašau Jo užtarimo gydantis toliau. Šią žinią perduodu visiems tikintiesiems. Melskimės, prašydami ir dėkodami už mums teikiamas malones. Dievui nėra negalimų dalykų.

2017 m. liepos 31 d., J.V.

(Liudijančio asmens tapatybė žinoma)

Scroll to Top