Garbė Jėzui Kristui,

norėčiau paliudyti realų stebuklą savo šeimoj. Mano dukra, kuriai dabar 20 metų, turėjo daug skausmingų, gniuždančių patirčių, todėl ėmė gėrė antidepresantus, norėjo vis gulėti lovoj, vargino nerimo priepuoliai, nebuvo gyvenimo džiaugsmo.

Paprašiau pal. Teofilio užtarimo – pažadėjau kalbėti jo litaniją ir jeigu dukra pasveiks, pažadėjau paliudyti stebuklą. Pradėjau kalbėti litaniją (2018 metais). Netrukus dukrai mano draugė iš užsienio pasiūlė atvykti pas ją (ji labai gerai išmano psichologiją). Dukra nuvyko, daug dirbo su savimi, savo vidiniu pasauliu, atleidimu, mano draugės padedama, ir štai ji grįžo visiškai sveika! Kupina gyvenimo džiaugsmo, švytinti, visiškai dingo nerimo priepuoliai, ji nori gyventi, siekti, dirbti, mokytis. Šiuo metu drauge su gydytojos priežiūra mažinami antidepresantai ir iki vasaros numatyta, kad ji visiškai atsisakys vaistų. Dukra laiminga, švytinti, kupina tikslų, svajonių – visiškai pasveikusi.

Dėkoju!

 

P.S. Šis stebuklas buvo paliudytas ir atsiųstas į Kaišiadorių vyskupijos kuriją. Asmens sutikimu, neskelbiant tikslių duomenų, jis publikuojamas svetainėje. Kviečiame dalintis patirtomis malonėmis, stebuklais užtariant palaimintajam Teofiliui Matulioniui. Liudijimas stiprina mūsų tikėjimą.

Kaišiadorių vyskupijos kurija
Kęstučio g. 44, LT-56124 Kaišiadorys
Tel. 8 346 53 950
El. Paštas: kurija@ks.lcn.lt
Scroll to Top